Туреччина провела успішні випробування ракети класу “повітря-повітря” – 24 Новини

Туреччина провела успішні випробування ракети класу “повітря-повітря”

Туреччина таким чином змогла увійти до невеликої кількості тих країн, що виробляють ракети такого класу

У Туреччині було проведено успішні випробування ракети класу “повітря-повітря” власної розробки та виробництва. Про це повідомляє пресслужба президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана у Twitter.

“Ракета класу “повітря-повітря” BOZDOĞAN, розроблена нашими молодими техніками та інженерами в рамках проекту GÖKTUĞ, вразила ціль з першого пострілу”, – повідомив Ердоган.

Президент відзначив, що Туреччина таким чином змогла увійти до невеликої кількості тих країн, що виробляють ракети такого класу.

Ракета класу “повітря-повітря” BOZDOĞAN – це ракета великого радіуса дії, з радіолокаційним наведенням. Вона має систему багаторазового виявлення та наведення і за деякими показниками є однією з найкращих у своєму класі. У рамках програми GÖKTUĞ розроблено два варіанти ракет класу “повітря-повітря” (BOZDOĞAN ТА GÖKDOĞAN), які можуть використовуватися на винищувачах F-16 та військових літаках турецької розробки, які планується ставити на озброєння в майбутньому.

Раніше повідомлялося, що Туреччина готова надати будь-яку підтримку для зниження напруження і встановлення режиму припинення вогню на лінії розмежування на сході України.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях