У Білорусі запровадили жорстке регулювання цін на продукти – 24 Новини

У Білорусі запровадили жорстке регулювання цін на продукти

До кінця лютого підвищення цін на окремі товари заборонене.

Влада Білорусі запровадила істотні обмеження щодо зростання цін на соціально значущі товари та деякі ліки. Про це повідомляє Naviny.by.

Зазначається, що обмеження стосуються виробників й імпортерів продукції, а також суб’єктів господарювання, які її реалізують. Таким чином до 28 лютого заборонено підвищувати ціни у порівнянні з тими, які встановлені станом на сьогодні, 24 лютого. При цьому в разі відсутності товарів на цю дату необхідно залишати ціну станом на попередню й не враховувати зниження цін в рамках проведення заходів, спрямованих на просування товарів і залучення покупців.

Водночас із березня зміна вартості соціально значущих товарів першої необхідності не може перевищувати 0,2% на місяць, а підвищення цін вище цієї межі буде дозволено лише за погодженням із Комісією з питань державного регулювання ціноутворення.

Загалом перелікт соціальнозначущих товарів містить 62 позиції, 57 із яких – це продукти харчування, а ще п’ять – засоби гігієни та господарські товари. Крім того, не можна збільшувати вартість 50 найменувань лікарських препаратів білоруського виробництва або розфасовки.

Раніше повідомлялося, що в Україні зростає вартість продовольчого кошика. Про те, чому та скільки додали в ціні найуживаніші продукти, читайте в нашому матеріалі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях