У Франції розлючені антивакцинатори закидали політика керівної партії землею та водоростями – 24 Новини

У Франції розлючені антивакцинатори закидали політика керівної партії землею та водоростями

Політик стверджує, що він чекав на протестувальників біля свого будинку, щоб обговорити з ними карантинні обмеження.

Антивакцинатори закидали депутата керівної у Франції партії “Вперед, Республіка” землею, камінням та водоростями через жорсткість карантинних обмежень.

Інцидент стався у Сен-П’єрі та Мікелоні прямо біля порога будинку Стефана Клеро в неділю, 9 січня, біля якого зібрався натовп розлючених противників вакцинації.

За деякими даними, у бунті брало участь близько 500 антивакцинаторів. Вони закидали депутата та його дружину сумішшю із землі, водоростей та каміння через нововведення, яке фактично заборонить невакцинованим відвідувати закриті громадські місця навіть за наявності негативного тесту на COVID. Закон має набути чинності з 17 січня.

Як повідомив сам політик, він чекав, що натовп протестуючих пройде біля його будинку, і тоді він би обговорив з ними посилення карантинних обмежень та COVID-перепусток.

“Була машина, завантажена сумішшю водоростей, і люди почали кидатися нею в мене. Було таке почуття, що мене б’ють камінням. Моя дружина стояла біля мене на ґанку будинку”, – прокоментував Стефан Клеро.

Він також повідомив, що подасть юридичну скаргу у зв’язку з нападом, а наступного дня після інциденту встиг отримати поштою “загрози смерті”.

Самі демонстранти стверджують, що політик та його дружина провокували мітингувальників, ображаючи їх та показуючи середній палець.

Нині справою займається французька поліція.

Багато політиків засудили акт нападу на депутата, у тому числі президент Франції Еммануель Макрон та глава МЗС Аннік Жірарден, а міністр внутрішніх справ Жеральд Дарманін доручив префекту Сен-П’єра та Мікелону забезпечити депутата охороною.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях