У Москві затримано брата Навального – 24 Новини

У Москві затримано брата Навального

Поліцейські відвезли Олега Навального в невідомому напрямку

У Москві правоохоронці провели обшук у квартирі політика Олексія Навального. Після обшуку затримано брата російського опозиціонера Олексія Навального Олега. На момент обшуку він перебував у квартирі. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на російські ЗМІ. 

Відзначається, що поліцейські відвезли Олега Навального в невідомому напрямку. Коли Навального виводили, присутніх біля квартири журналістів відтіснили силовики. 

Відзначається, що 27 січня силовики влаштували обшук в квартирах Олексія Навального, його дружини Юлії і його соратників, а також в офісі ФБК і студії “Навальний Live”. Обшуки пов’язані з кримінальною справою про порушення санітарно-епідеміологічних норм на акції 23 січня в Москві. Також слідчі дії пройшли у низки активістів і головного редактора “Медіазони” Сергія Смирнова.

Нагадаємо, 17 січня російського опозиціонера Олексія Навального затримали в аеропорту Шереметьєво при проходженні паспортного контролю. Він повертався в РФ з Німеччини, де проходив лікування після отруєння в Томську. 

В управлінні ФСВП в Москві заявили, що Навального затримали за ухилення від явки в кримінально-виконавчу інспекцію як умовно засудженого за злочин. 18 січня в російських Хімках прямо у відділенні поліції пройшло судове засідання над опозиціонером. Його заарештували на 30 діб і утримують в СІЗО “Матроська тиша” в Москві.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях