У Німеччині чоловіку повідомили про підозру у шпигунстві на користь Росії – 24 Новини

У Німеччині чоловіку повідомили про підозру у шпигунстві на користь Росії

Він мав доступ до документів про планування німецького парламенту.

Прокуратура ФНР повідомила про підозру у шпигунстві на користь Росії чоловіку, який займався технічним обслуговуванням приладів у Бундестазі. Про це повідомляє пресслужба Федеральної прокуратури Німеччини. 

Згідно з повідомленням, громадянина Німеччини Єнса Ф. звинуватили у тому, що передавав дані щодо плану поверхів будівлі Бундестагу агенту російської розвідки.

Відомо, що підозрюваний працював у компанії-підрядника, яка неодноразово виконувала замовлення Бундестагу. Її співробітники проводили перевірки портативних електронних приладів у будівлі німецького парламенту, тому чоловік мав доступ до PDF-файлів із планами поверхів будівлі.

У прокуратурі заявляють, що з кінця липня 2017 року до початку вересня 2017 року обвинувачений за власною ініціативою вирішив передати інформацію про будівлю російським спецслужбам. 

Також у відомстві стверджують, що Єнс Ф. відправив носій даних разом із відповідними PDF-файлами працівникові посольства Росії в Берліні, який працює у головному розвідувальному управлінні (ГРУ) генерального штабу Збройних сил Російської Федерації.

Як зазначається, справу Єнса Ф. за підозрою в роботі на іноземну розвідку тепер буде розглядати спеціальний суд у Берліні, який займається справами щодо злочинів проти держави, 

Нагадаємо, нещодавно в Пентагоні заявили, що Російська Федерація продовжує нести загрозу США та їхнім партнерам у Європі, попри економічні санкції. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях