У Росії виявили “південноафриканський” штам коронавірусу – 24 Новини

У Росії виявили “південноафриканський” штам коронавірусу

У країні поки зафіксували 2 підтверджені випадки

У Росії виявили випадки зараження “південноафриканським” штамом коронавірусу. Про це повідомила пресслужба російської Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини. 

“Виявлено 28 ізолятів, що належать до британського варіанту, два — що належать до південноафриканського варіанту. Ізолятів, що належать до бразильського варіанту, не виявлено. У 16 випадках визначили інші мутації”, — йдеться в повідомленні.

При цьому додається, що наразі проведено збір 8159 зразків клінічного матеріалу для перевірки наявності мутацій COVID-19. Зокрема, першочергово перевіряють осіб, які прибули з-за кордону, контактні із ними, особи із підозрою на повторне інфікування, хворі зі стійкістю до лікування, діти до 5 років з важкими формами захворювання, особи з нетиповим перебігом захворювання. 

Нагадаємо, “південноафриканський” штам коронавірусу виявили наприкінці 2020 року в ПАР. Міністр охорони здоров’я республіки Звелі Мкхізе попередив, що другу хвилю епідемії коронавірусу спричинив саме цей різновид вірусу. Однак у ВООЗ тоді відповіли, що його поведінка не відрізняється від початкового варіанту. 

Згодом новий штам почав ширитися на інші країни: протягом грудня-січня його виявили у Швейцарії, Франції та Данії.  

За даними ВООЗ, “південноафриканський” штам коронавірусу є більш небезпечним, ніж COVID-19.  Він більше вражає органи людини. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях