У розмові з польським журналістом Данілов забув через що запровадили санкції проти Медведчука і закрили телеканали – 24 Новини

У розмові з польським журналістом Данілов забув через що запровадили санкції проти Медведчука і закрили телеканали

Говорячи про причини введення Україною санкцій проти голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука, а також про причини закриття опозиційних телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов забув про офіційну версію Києва і визнав, що ці дії – частина політичного протистояння. Інтерв’ю з Даніловим опублікувало популярне польське видання Dziennik Gazeta Prawna.

Після питання про закриття трьох опозиційних телеканалів секретар РНБО почав говорити про пропаганду і про те, що контент, що транслювався цими медіа, ніс пряму загрозу національній безпеці України. І тільки після прямого нагадування журналіста Данілов згадав, що офіційна версія Києва – фінансування ЗМІ з території невизнаних республік.

“Тобто телеканали були закриті через інформаційну політику, а не – як ви повідомляли раніше – через те, що вони фінансувалися за рахунок торгівлі вугіллям на окупованому Донбасі?”, – здивувався журналіст.

Далі секретар РНБО не зміг прямо відповісти на жодне питання, що стосується підтвердження висунутих українською владою звинувачень на адресу опозиційних депутатів і лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука. Данілов вирішив обмежитися загальними фразами з якимось загадковим флером, абсолютно недоречним для офіційного представника держави.

“Я не можу вдаватися в усі подробиці, але коли вони вийдуть назовні, вони будуть шоком”, або “є багато імен, які перетинаються в різних місцях”, а також “нічого не можна приховати в сучасному світі. Рано чи пізно все стане ясно”, – відповідав секретар РНБО на абсолютно конкретно поставлені питання.

А на закінчення інтерв’ю пан Данілов назвав Донбас, де проживають тисячі українців, – концтабором.

Раніше народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що не переймається про свої можливі фінансові втрати через санкції. Парламентар куди більше стурбований долею країни і беззаконням чинної владної команди, що захлеснуло Україну.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях