У Румунії відклали вакцинацію частини населення проти Covid-19 у зв’язку з нестачею препаратів – 24 Новини

У Румунії відклали вакцинацію частини населення проти Covid-19 у зв’язку з нестачею препаратів

Рішення про призупинення вакцинації стосується тільки громадян до 65 років

Національний координаційний комітет з вакцинації проти коронавірусу нового типу (Covid-19) Румунії в п’ятницю прийняв рішення про припинення на два тижні вакцинації близько 67 тис. осіб у зв’язку з нестачею препаратів. Про це пише “Сіньхуа”. 

Відзначається, що 66 тис. 884 людини до 65 років повинні були отримати перше щеплення в період з 30 січня по 11 лютого, але терміни їх вакцинації перенесені на 16 лютого. Зазначене рішення не поширюється на вакцинацію людей старше 65 років. 

Перенести вакцинацію громадян до 65 років вирішили у зв’язку рішення було прийнято у зв’язку зі скороченням поставок препарату американської компанії Pfizer і непередбачуваністю поставок вакцини компанії Moderna в лютому або березні.

У Румунії перший етап вакцинації, спрямований на вакцинацію медпрацівників, розпочався 27 грудня 2020 року. 15 січня в країні стартував другий етап, в ході якого вакцинацію проходять громадяни старше 65 років, групи високого ризику з хронічними захворюваннями, держслужбовці і зайняті в ключових секторах економіки. До теперішнього часу 554 тис.924 людини вже зробили щеплення проти коронавірусної інфекції.

За даними сайту Worldometers Румунія знаходиться на 23 місці за кількістю виявлених випадків Covid-19. З початку карантину інфіковано 724 тис. 250 осіб, з яких 18 тис. 196 випадків летальні. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях