У Швейцарії заявили, що лист про “бомбу” Ryanair отримав після розвороту на Мінськ: Лукашенко говорив протилежне – 24 Новини

У Швейцарії заявили, що лист про “бомбу” Ryanair отримав після розвороту на Мінськ: Лукашенко говорив протилежне

Лукашенко стверджував, що повідомлення про бомбу на борту надійшло нібито зі Швейцарії.

Швейцарський провайдер електронної пошти Proton Technologies AG заявив, що повідомлення про нібито мінування на борту Ryanair надійшло після того, як літак примусово розвернули на Мінськ. Зазначається, що до цього білоруський лідер Олександр Лукашенко говорив про протилежне.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Reuters.

Так, компанія наголосила, що доказів правдивості заяв Лукашенка щодо причин примусової посадки літака Ryanair вона не знайшла. При цьому Proton Technologies AG готова до співпраці з європейським розслідуванням.

“Ми не бачили достовірних доказів того, що твердження Білорусі відповідає дійсності. Ми будемо підтримувати європейську владу в їх розслідуванні після отримання юридичного запиту”, – наголосили в компанії.

Нагадаємо, 23 травня у Мінську примусово посадили літак Ryanair, який летів з Греції до Литви, нібито через бомбу на борту. Після посадки повітряного судна білоруські правоохоронці затримали журналіста Романа протасевича та його дівчину.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях