У США хочуть ввести “податок на багатство”: Заможні платитимуть 2% своїх статків – 24 Новини

У США хочуть ввести “податок на багатство”: Заможні платитимуть 2% своїх статків

2% платитимуть родини, що володіють статками від 50 млн до 1 млрд доларів і 3% для тих, у кого вони більші.

Конгресмени від Демократичної партії Сполучених Штатів Америки запропонували ввести “податок на багатство” — 2% зборів для сімей, що володіють статками понад 50 млн доларів. Про це повідомляє Business Insider.

За словами сенаторки Елізабет Воррен, її ініціатива допоможе створити більш чесну економіку без підняття зборів для більшості населення, що не має великих багатств.

Відповідний законопроєкт пропонує податок у 2% для домогосподарств зі статками від 50 млн до 1 млрд доларів, і 3% для тих, у кого є більш ніж 1 млрд доларів.

“Ультрабагаті та могутні підлаштували правила на свою користь, тож 0,1% на верхівці платить нижчу ефективну податкову ставку, ніж 99% унизу, а статки мільярдерів більші на 40%, ніж до початку кризи коронавірусу. Податок на багатство популярний серед виборців обох партій з однієї причини: тому що вони розуміють, що система налаштована збагачувати багатих і великі корпорації”, – йдеться в заяві Воррен.

Документ також передбачає деякі заходи проти тих, хто планує уникнути податку. Зокрема податкова служба США отримує додаткові 100 млрд доларів для посилення діяльності, а американці зі статками понад 50 млн доларів, що відмовляються від громадянства, платитимуть 40% податку.

Законопроєкт обґрунтовується економічним аналізом фахівців з Каліфорнійського університету, за яким новий податок принесе до бюджету 3 трильйони доларів протягом наступних 10 років. Лише 100 тис. сімей платитимуть новий податок, але він підніме ВВП країни на 1% на рік.

Альтернативний варіант надійшов від члена Палати представників Ро Канна, який пропонує замість податку на багатство посилити податкове інспектування мільярдерів.

Раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів України створило план, який передбачає збільшення податків. За словами очільника відомства Сергія Марченка, зміни не будуть радикальними і стосуватимуться лише ставок та деяких нюансів адміністрування податків.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях