У США кількість жертв COVID-19 перевищила 500 тис. осіб – 24 Новини

У США кількість жертв COVID-19 перевищила 500 тис. осіб

Це 20% від усіх офіційно зареєстрованих летальних випадків від COVID-19 у світі

У понеділок, 22 лютого, кількість смертей від коронавірусу COVID-19 у Сполучених Штатах перевищила позначку 500 тисяч – це найбільший показник смертності у світі.  Про це повідомляє DW.

Згідно з повідомленням, така кількість жертв перевищує число американців, загиблих в Першій та Другій світових війнах та у війні у В’єтнамі разом узятих.

Напередодні, аби вшанувати таку втрату, церковні дзвони в Національному соборі у Вашингтоні пробили 500 ударів, які символізували 500 тисяч померлих від коронавірусу. Окрім цього, на сходах Білого дому запалили 500 свічок, а військовий оркестр зіграв християнський гімн “Чудова ласка” (Amazing Grace).

За наказом Байдена, на всіх федеральних і військових установах опустили наполовину прапори  до 26 лютого.

Президент США заявив, що кількість загиблих є “по-справжньому похмурою і жахливою віхою”, і закликав людей протистояти сприйняттю “кожного людського життя як статистичної одиниці”.

“Як нація, ми не можемо змиритися з такою жорстокою долею. Нам необхідно протистояти почуттям байдужості і жалю попри те, що ми вже так довго боремося з пандемією”, – сказав американський лідер під час свого виступу.

Він також закликав усіх громадян пам’ятати тих, “кого ми втратили, і тих, кого померлі залишили”. “Я прошу бути активними, залишатися пильними, дотримуватися фізичної дистанції, носити маски і робити щеплення”, – закликав Байден.

Нагадаємо, раніше глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що ефективність вакцинації від коронавірусу досягається її повсюдністю.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях