У США російська модель звинуватила мільярдера у багаторазових зґвалтуваннях – 24 Новини

У США російська модель звинуватила мільярдера у багаторазових зґвалтуваннях

Модель вимагає грошової компенсації, сума якої не розголошується.

Російська модель Гузель Ганієева подала позов проти засновника і колишнього керівника інвестиційної компанії Apollo Global Management Inc і мільярдера Леона Блека. Вона звинуватила його в умисному заподіянні емоційного стресу, гендерно мотивованому насильстві протягом 6 років і наклепі.

Згідно з позовом, який Ганієева подала у вівторок, мільярдер з Волл-стріт протягом декількох років постійно проявляв небажану сексуальну поведінку, а також неодноразово ґвалтував модель.

Вона розповіла, що познайомилася з мільярдером на одній з вечірок, присвяченій Міжнародному жіночому дню у 2008 році, де він “вибрав її з натовпу дівчат”. Далі Блек влаштував Ганієвій справжнє голлівудське життя, супроводжуючи в кращі ресторани, бродвейські шоу, культурні заходи та приватні вечірки.

За її мовчання Блек перераховував на рахунок моделі регулярні платежі протягом 5-6 років після того, як вона підписала угоду про нерозголошення інформації та їх відносин в жовтні 2015 року.

“Блек спробував змусити мене замовкнути за його неправомірну поведінку, змусивши підписати угоду в обмін на прощення кредитів на суму 960000 доларів, які він же і дав мені”, – заявила Ганієева.

Адвокати Леона Блека заперечують провину свого клієнта, сподіваючись спростувати їх у суді:

“Твердження Ганієвої про домагання і неналежну поведінку категорично не відповідають дійсності. Блек повністю заперечує всі помилкові твердження, висунуті в цьому позові”.

Також захисники мільярдера спробували пояснити призначення платежів на рахунок Ганієв, запевнивши, що Блек перекладав “істотні грошові виплати” через вимагання з боку моделі.

Спочатку Ганієева звинуватила мільярдера в сексуальному насильстві 17 березня в Twitter. Через 5 днів Леон Блек пішов у відставку з поста генерального директора і голови Apollo, зіславшись на проблеми зі здоров’ям своєї дружини і його самого. Всі словесні звинувачення він заперечував, підтвердивши лише сам факт роману, який був “за спільною згодою і його дурницею”. Він звинуватив Ганієву у вимаганні та попросив уряд США провести розслідування проти російської моделі.

Незадовго до всіх звинувачень кар’єра Леона Блека виявилася в скрутному становищі після того, як юридична фірма Dechert провела незалежну перевірку інвестиційної компанії Apollo Global Management Inc, з’ясувавши, що мільярдер заплатив опальному фінансисту Джеффрі Епштейна 158 мільйонів доларів за податкове і майнове планування.

Розслідування довело, що Блек не брав участі в злочинній діяльності Епштейна, а сам мільярдер заявив, що “глибоко шкодує про свій зв’язок з ним”.

На цю мить позов знаходиться на початковій стадії в манхеттенському суді штату Нью-Йорк. Гузель Ганієева вимагає грошову компенсацію, сума якої не вказується.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях