У США створюють нові ліки від COVID-19, попередні випробування виявились успішними – 24 Новини

У США створюють нові ліки від COVID-19, попередні випробування виявились успішними

Препарат зменшує вірусне навантаження в пацієнтів з коронавірусом.

Американський фармацевтичний гігант Merck заявив про створення нових ліків від коронавірусу COVID-19, попередні дослідження яких показали здатність покращувати стан хворих. Про це повідомляє Voice of America. 

Згідно з повідомленням, наприкінці січня Merck припинив роботу над двома потенційними COVID- вакцинами, але продовжив дослідження двох методів лікування хвороби, один з яких – це мольнупіравір, розроблений спільно з американською компанією Ridgeback Bio

Як зазначається, мольнупіравір значно зменшив вірусне навантаження у пацієнтів після п’яти днів лікування. Наразі вчені намагаються знайти противірусний препарат проти COVID-19 подібно до осельтамівіру (Таміфлю) та занамівіру (Реленза), які призначають для лікування грипу. 

“Більш швидке зменшення вірусного навантаження у осіб з COVID-19 у початковій фазі, які отримували мольнупіравір, є багатообіцяючими… Якщо їх посилити додатковими дослідженнями, це може мати важливі наслідки з точки зору здоров’я населення, оскільки вірус продовжує поширюватися та розвиватися у світі”, – запевнив один з керівників дослідження та професор медицини в Університеті Північної Кароліни Вільям Фішер.

Окрім цього, Merck також працює над лікуванням під назвою MK-711. Перші результати клінічних випробувань свідчать про зниження більш ніж на 50% ризику смерті або дихальної недостатності у госпіталізованих пацієнтів із середньою і важкою формою COVID-19.

Нагадаємо, раніше голова Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус виступив за відмову від патентів на вакцини проти коронавірусу COVID-19, аби дозволити різним країнам виготовляти та продавати дешеві копії препаратів. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях