У столиці Індонезії запроваджують штрафи за відмову від COVID-вакцинації – 24 Новини

У столиці Індонезії запроваджують штрафи за відмову від COVID-вакцинації

Також за відмову громадяни не будуть отримувати соціальну допомогу

Влада Джакарти, столиці Індонезії, вирішила запровадити штраф для громадян, які відмовляються робити щеплення від коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє Reuters. 

Згідно з повідомленням, розмір штрафу сягатиме до п’яти мільйонів рупій (356,89 доларів США). Таке жорстке покарання запровадили, аби забезпечити дотримання правила про обов’язкове щеплення. 

Заступник губернатора Джакарти Ахмад Різа Патрія заявив, що міська влада просто дотримується правил, і такі санкції є крайнім заходом у столиці, на яку припадає близько чверті із понад 1,2 млн випадків коронавірусу в державі.

Під час спілкування із журналістами він наголосив, що за відмову від вакцинації громадянам не будуть надавати соціальну допомогу, а також передбачається штраф. 

Раніше цього місяця в Індонезії оприлюднили розпорядження президента, яке передбачає, що кожному, хто відмовляється від вакцин, може бути відмовлено у соціальній допомозі чи державних послугах або змушено сплатити штраф.

Відомо, що штраф визначатимуть регіональні установи охорони здоров’я або органи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, раніше адміністрація Ватикану попередила своїх працівників про можливі звільнення через відмову робити щеплення від коронавірусу COVID-19 без поважних причин для здоров’я.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях