У Валенсії закличуть включити “Супутник V” в список для вакцинації – 24 Новини

У Валенсії закличуть включити “Супутник V” в список для вакцинації

Уряд автономного співтовариства Валенсія має намір закликати іспанську владу розглянути питання про включення російського препарату “Супутник V” в список засобів, доступних для вакцинації населення. Про це повідомив ТАСС з посиланням на джерело в регіональному Кабінеті міністрів.

Зазначається, що відповідне прохання уряду регіону буде представлене радником з питань охорони здоров’я Аною Барсело в ході засідання міжтериторіальної ради. До вказаної ради входять представники регіональної та центральної влади.

Торкнутися теми включення “Супутника V” в список препаратів для імунізації населення Барсело попросив глава уряду Валенсії Ксімо Пуч, зазначив співрозмовник агентства.

Нагадаємо, “Супутник V” став першою в світі і в Росії вакциною від коронавірусу. Препарат розробили фахівці Центру імені Гамалеї. Його зареєстрували 11 серпня 2020 року.

Згідно з інформацією, опублікованою медичним журналом The Lancet, за підсумками третьої фази клінічних випробувань препарату його ефективність склала 91,6% після аналізу даних понад 19 тис. добровольців, щодо тяжких випадків коронавіруса — 100%.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях