Україна не отримає широкий доступ до вакцини від Covid-19 до 2023 року, – The Economist – 24 Новини

Україна не отримає широкий доступ до вакцини від Covid-19 до 2023 року, – The Economist

Україна і ще близько 85 бідних країн світу отримають широкий доступ до вакцини від коронавірусної хвороби не раніше 2023 року.

Про це повідомили аналітики видання The Economist, пише “Страна”.

Очікується, що країни, що стоять на початку черги за вакциною, включаючи Великобританію, США і більшість країн ЄС, проведуть імунізацію своїх пріоритетних груп населення до кінця березня цього року, а інші багаті країни надолужать згаяне до кінця червня.

Швидше за все вакцина з’явиться в країнах Європи, США, Сінгапурі, Об’єднаних Арабських Еміратах і Гонконзі. Тут вакцина буде доступна в широкому доступі до кінця 2021 року.

“Серед країн із середнім рівнем доходу Росія, яка розробила власні вакцини, може бути в тому ж графіку, що і країни з більш розвиненою економікою, і масова імунізація завершиться до середини 2022 року”, – вважають аналітики.

Деякі інші країни із середнім доходом і більшість країн з низьким доходом, серед яких і Україна, будуть покладатися на глобальну програму поставок вакцин COVAX, заявили у виданні. У зв’язку з цим ці держави, більшість з яких знаходяться на Африканському континенті, отримають широкий доступ до вакцини останніми.

Очікується, що 2 з 6 мільярдів вакцин будуть передані в рамках цієї програми 2021 році, в основному, працівникам охорони здоров’я (дози COVAX охоплять тільки до 20% населення кожної країни).

“Проте поставки COVAX можуть надходити повільно, особливо якщо затримки у виробництві та доставці в більш багаті країни перенесуть терміни доставки для бідніших країн. У цих країнах, що розвиваються широкого охоплення вакцинацією не вдасться досягти раніше 2023 року, якщо це взагалі відбудеться”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 25 січня президент України Володимир Зеленський заявив, що країна незабаром отримає перший мільйон доз вакцини від “провідної міжнародної компанії”. Імунізація населення, за його словами, розпочнеться вже в лютому цього року.

Раніше Україна уклала договір на поставку вакцин від коронавірусної хвороби китайського виробництва. Першу її партію, За даними глави МОЗ Максима Степанова, доставлять в Україну в лютому. Після укладення договору ЗМІ повідомляли, що рівень ефективності цього препарату значно нижче в порівнянні з західними аналогами.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях