Україна розширила список країн червоної зони: Що змінилося – 24 Новини

Україна розширила список країн червоної зони: Що змінилося

Зараз “небезпечними” вважають 74 держави світу

Міністерство охорони здоров’я України збільшило перелік країн, які потрапили у червону зону за рівнем захворюваності на COVID-19. Про це свідчать дані відомства.

Як зазначається, тепер список “небезпечних” держав складається із 74 представниць. До нього потрапили ще 6 країн, серед яких: Сент-Люсія, Домініканська республіка, Кабо-Верде, Перу, Барбадос, Мексика і Парагвай. При цьому Есватіні зі списку виключили.

При цьому додається, що в червоній зоні все ще залишаються Польща, Угорщина, Хорватія, Словаччина, Російська Федерація, Німеччина, Італія, Франція, США, Канада та Велика Британія.

Зауважимо, що до цього рейтингу потрапляють ті країни, в яких рівень захворюваності на коронавірус вищий, ніж в Україні. Таким чином турист після приїзду повинен піти на 14-денну самоізоляцію, використовуючи програму “Вдома”, або зробити тест. Карантин можна скасувати, отримавши негативний результат або здавши ПЛР-тест на COVID-19 за 48 годин до в’їзду на територію держави.

Раніше повідомлялося, що, станом на ранок 29 січня, в Україні за минулу добу було підтверджено 5181 новий випадок інфікування на коронавірус. Найбільше хворих на Львівщині, Київщині, Івано-Франківщині, Вінничині та в столиці.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях