Україна увійшла до топ-10 країн за заявками на біженство у Франції – 24 Новини

Україна увійшла до топ-10 країн за заявками на біженство у Франції

За даними Міністерства внутрішніх справ Франції, у 2020 році відбулося зростання кількості звернень від українців за отриманням статусу біженця: майже до 2 тис. заявок. Про це пише Анна Пєшкова у матеріалі “Шаровий євротур” і 5 тис. грн на додачу. Як на українців оформляють соцдопомогу у Франції” для 112.ua.

“Сьогодні наша країна входить до десятки головних прохачів громадянства. Хоча протягом декількох років після початку військового конфлікту на Донбасі, коли шансів на отримання цієї допомоги було більше, запитів було набагато менше”, – пише автор матеріалу.

Україна опинилася на 9-му місці з 1981 заявкою, випередивши Сомалі (1950). Хоча, якщо судити за звітами OFPRA, ще у 2016-2017 роках наші громадяни подавали менше як 550 заявок на рік.

Більше, ніж з України, охочих отримати статус з Бангладешу, Пакистану, Гвінеї, Туреччини, Кот-д’Івуару, Гаїті та Конго. Найбільша кількість запитів надійшла від Афганістану (8886). Водночас Сирія, всупереч тренду попередніх років, в цьому топі не опинилася.

У матеріалі йдеться про те, що в середньому в країні схвалюють приблизно два з трьох запитів на біженство. Безпосередньо від українців в країнах Шенгенської зони схвалення отримує лише кожен десятий запит.

“Країни Євросоюзу у 2019 році затвердили тільки 10,2% заяв на притулок від наших громадян. Хоча ще у 2018 році цей показник для українців становив 17,3% – за даними звіту, в третьому звіті Єврокомісії з оцінки виконання вимог, необхідних для лібералізації візового режиму з країнами Східного партнерства і Західних Балкан”, – вказує автор матеріалу.

 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях