Українця в Польщі вигнали з квартири через COVID-19: Експерт порадив вихід із ситуації – 24 Новини

Українця в Польщі вигнали з квартири через COVID-19: Експерт порадив вихід із ситуації

Українця, який працював у Польщі, власник квартири позбавив житла через те, що той захворів на COVID-19. Про це повідомляє “Обозреватель” з посиланням на “Польське радіо”. Журналісти розповіли, що власник квартири висунув українцю вимогу терміново з’їхати, щойно дізнався про його позитивний тест на коронавірус. Більше того, сусіди навіть не впустили чоловіка до квартири: вони заявили, що не хочуть через нього перебувати на самоізоляції.

Зрештою, українцю довелося звернутися до польських правоохоронців. Тільки тоді, коли вони втрутилися, чоловіка впустили до орендованої квартири.

“Обозреватель” запитав у експерта, чи виправдані такі ризики для українців і чи реально знайти гідну роботу в Україні, щоб у період пандемії не стикатися з такими ситуаціями.

Як пояснив економічний експерт Олексій Лупоносов, економіка України не зупинялася через COVID-19. За його словами, хороші фахівці можуть і у рідній країні отримувати гроші, співмірні з тими, які можна заробити в інших країнах, і навіть більше. На його думку, українцям краще залишатися працювати на Батьківщині.

“В Україні можна заробляти хороші гроші. Наприклад, люди робочих спеціальностей можуть отримувати від 600 гривень до 100 доларів на день. В умовах пандемії в нашій країні не працювали тільки торгові точки, все інше – працювало. Єдине, що я порадив би українцям, – не сприймати роботу в Україні, як “шабашку”. І тоді можна гідно жити та працювати в рідній країні”, – зазначив експерт.

На його думку, українці часто їдуть на роботу до інших країн за туристичними візами, без страховки і з величезними ризиками. Як додав експерт, їх часто можуть звільняти навіть без уточнення причини та виплати допомоги з безробіття, а часто у підсумку вони навіть і зарплати можуть просто не отримати.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях