Українські спецслужби не мали права розголошувати інформацію про допит Медведчука, – пакистанські ЗМІ – 24 Новини

Українські спецслужби не мали права розголошувати інформацію про допит Медведчука, – пакистанські ЗМІ

Українська політична сила “Опозиційна платформа – За життя” вважає, що допит голови політради партії, народного депутата України Віктора Медведчука в Службі безпеки України – це продовження “політично мотивованих репресій” проти політика з боку влади. Про це свідчить навмисне поширення співробітниками спецслужби інформації, яка є таємницею слідства, пише популярне пакистанське Інтернет-видання Urdu Point.

Як зазначає провідний пакистанський веб-портал, в СБУ підтвердили, що бесіда з Медведчуком стосувалася запису нібито розмови політика з колишнім помічником президента Росії Владиславом Сурковим, що, по суті, є таємницею слідства.

“Інформація, що просочилася про візит Медведчука в СБУ свідчить про прагнення представників влади Зеленського, який не має законних підстав переслідувати Віктора Медведчука і його сім’ю, перетворити це в черговий елемент власної піар-кампанії, до якої він зводить все політичне життя України. Подібні дії влади з організації політичних репресій за допомогою кримінального переслідування абсолютно однозначно слід розцінювати як продовження політично мотивованої розправи над Віктором Медведчуком”, – цитує Urdu Point заяву ОПЗЖ.

Також у статті уточнюється, що в партії “Опозиційна платформа – За життя” вважають, що подібні дії української влади пояснюються послідовною і конструктивною критикою її дій з боку Медведчука.

Раніше народний депутат України, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук заявив, що якби при владі були хоч які-небудь докази пред’явлених йому звинувачень, то їх би вже давно оприлюднили.

“Якби я брав участь у злочинних схемах, в яких багато з них беруть участь, якби я наживався на збройному конфлікті, пограбуванні народу або хоча б неправильно перейшов вулицю, то хіба влада не зробила б це надбанням громадськості і під бій барабанів і виття націонал-радикалів не притягнула б мене до відповідальності? Але вони не можуть пред’явити мені законних і обґрунтованих претензій, тому що я завжди був і залишаюся законослухняним громадянином”, – підкреслив Медведчук.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях