Українським заробітчанам закриють в’їзд на роботу до Польщі – 24 Новини

Українським заробітчанам закриють в’їзд на роботу до Польщі

Громадянам України, які планують поїздку Польщі, рекомендують поквапитися. Чинний візовий оператор повідомив про припинення оформлення віз.

Українські трудові мігранти повинні поквапитися з оформленням візи до Польщі. Як заявив чинний візовий оператор, в листопаді поточного року закінчується термін дії довгострокового контракту, а новий документ поки не обраний і не підписаний.

Проблеми з видачею робочих віз до Польщі для українських заробітчан виникнуть в листопаді 2021 року через затягування проведення тендеру з вибору візового центру для польського посольства. Про це розповів глава інформаційно-аналітичного центру “Прості рішення” Віталій Матарикін.

“Якщо хтось планує влаштовуватися на роботу в Польщу в найближчі місяці, то краще поспішити з оформленням робочих віз. Інакше є вірогідність не потрапити на заробітки з технічних причин – через проблеми з їх видачею. При нинішніх розкладах вже в листопаді нікуди буде нести документи для дозволу на в’їзд (до Польщі)”, – вважає експерт.

Варто відзначити, що тендер був проведений ще на початку літа 2021 року його отримала польська компанія Personnel Service. Однак пізніше підсумки оскаржили троє з п’яти учасників конкурсу. З цього часу почалися розгляди, які тривають вже кілька місяців.Щоб вирішити проблему, Україна вже веде переговори з країнами ЄС про збільшення квот для трудових мігрантів. Однак, на думку Матарикіна, українські заробітчани все одно постраждають, оскільки вони не зможуть швидко знайти заміну польському напрямку.

Українським заробітчанам закриють в'їзд на роботу до Польщі

Польща через виниклу ситуацію теж зазнає збитків, на польські заводи не приїдуть до кінця поточного року сотні тисяч кваліфікованих працівників з України, держава втратить кілька відсотків ВВП.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях