В Іраку завили про перші випадки “британського” штаму COVID-19 – 24 Новини

В Іраку завили про перші випадки “британського” штаму COVID-19

Через це в країні посилюють карантинні обмеження

Влада Іраку заявила, що в країні виявили перші випадки зараження “британською” мутацією коронавірусу COVID-19.  Про це повідомляє Daily Mail. 

“На жаль, урядові лабораторії виявили генетичні мутації штаму COVID-19, виявивши її новий швидко поширюваний штам в Іраку”, – заявив міністр Хасан аль-Тамімі, маючи на увазі мутацію, яку вперше діагностували у Великій Британії. 

За словами урядовця, мутацію також виявили у декількох іракських дітей, однак не назвав загальну кількість хворих людей. 

Як зазначається, у понеділок в країні заявили про понад 2700 нових випадків COVID-19, що є рекордом з початку року.

Така напружена ситуація спонукала владу повторно запровадити низку карантинних заходів до 8 березня. Так носіння масок буде обов’язковими в громадських місцях, а порушникам загрожує штраф розміром 25 тис. іракських динарів (17 доларів).

Окрім цього, з четверга буде  буде діяти комендантська година з 20:00 до 5:00, а у п’ятницю, суботу та неділю громадянам доведеться дотримуватися повного локдауну. Всі обмеження будуть діяти навіть на період візиту в Ірак Папи Римського. 

Нагадаємо, Папа Римський Франциск планує відвідати Ірак 5-8 березня 2021 року, це стане його першою подорожжю після тривало перебування у Ватикані. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях