Великобританія допомагатиме іншим країнам розпізнавати варіанти коронавірусу – 24 Новини

Великобританія допомагатиме іншим країнам розпізнавати варіанти коронавірусу

Нова платформа призначена для підтримки країн з меншим досвідом генетичного тестування позитивних зразків коронавірусу

Великобританія запустить міжнародну платформу для раннього виявлення та ефективного контролю вірусних мутацій. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Міністерство охорони здоров’я країни. 

Зазначається, що нова платформа призначена для підтримки країн з меншим досвідом генетичного тестування позитивних зразків коронавірусу.

“Наша нова платформа оцінки варіантів (коронавірусу – ред.) допоможе краще зрозуміти цей вірус, шляхи його поширення, підвищить глобальний потенціал для розуміння Covid-19, щоб ми були краще підготовлені в майбутньому”, – зазначив міністр охорони здоров’я Великобританії Метт Хенкок.

Він додав, що британські експерти зможуть надати Дистанційно консультацію і підтримку, можуть приймати зразки вірусу і відправляти їх для подальшого секвенування, що передбачає генетичний аналіз зразків.

Нагадаємо, у Британії в грудні минулого року виявили новий штам коронавірусу. Тоді прем’єр країни заявив, що новий штам коронавірусу на 70% більш заразний, ніж звичайний. Новий штам був зафіксований в ряді країн, в тому числі в Німеччини та Швейцарії, Франції, Португалії, Нідерландах, Данії, Норвегії та Південній Кореї, Японії, Сінгапурі, Австралії і Канаді.

Додамо, що гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Гебрейесус заявив, що світ подолав ще не всі проблеми, пов’язані з пандемією коронавірусу. Серед майбутніх викликів — нові штами коронавірусу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях