Велика Британія планує поділитися надлишками COVID-вакцини з бідними країнами – 24 Новини

Велика Британія планує поділитися надлишками COVID-вакцини з бідними країнами

Франція також заявили про намір направити вакцину в Африку

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, головуючи на саміті G7, заявив про плани держави надати надлишки вакцини від коронавірусу COVID-19 бідним країнам. Про це повідомляє The Guardian. 

Згідно з повідомленням, також він пообіцяв, що Британія скоротить час на виробництво вакцини з 300 до 100 днів. Таким чином Джонсон намагався дати відповідь на звинувачення про те, що намагався найбагатші країни накопичують запаси та створюють глобальну нерівність.

Попри те, що Британія має один з найвищих у світі показників смертності від коронавірусу, країна є лідером в розробці, закупівлі і розподілі вакцин.

Як зазначається, участь в саміті також взяв Еммануель Макрон, який у четвер розповів про план направити 5% європейських запасів вакцин до Африки. Такий крок підтримала і канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Слід зауважити, що за інформацією благодійних організацій, країни Великої сімки – Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Великобританія та США – колективно замовили на 1,5 млрд більше вакцин, ніж фактична кількість їхнього населення.

Нагадаємо, раніше Британія закликала до ухвалення резолюції про припинення вогню, щоб люди, які живуть в зонах бойових дій, могли вакцинуватись від коронавірусу. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях