Від коронавірусу помер британський ветеран Том Мур, який зібрав понад 33 млн фунтів стерлінгів для медиків – 24 Новини

Від коронавірусу помер британський ветеран Том Мур, який зібрав понад 33 млн фунтів стерлінгів для медиків

Раніше королева Великобританії присвятила Мура в лицарі

100-річний ветеран армії Великобританії Том Мур, який завдяки флешмобу зібрав понад 33 мільйони фунтів стерлінгів для британських медиків, які борються з коронавірусом, помер від ускладнень Covid-19. Про це йдеться на офіційній сторінці Мура в Twitter.

Сім’я ветерана оголосила про його смерть у вівторок, 2 лютого. Напередодні чоловік кілька тижнів лікувався від пневмонії, а пізніше у нього виявили COVID-19. Через проблеми з диханням ветерана госпіталізували, однак, як відзначати його дочка Ханна-Інгрем Мур, він перебував у звичайному відділенні терапії.

З початку пандемії коронавірусу капітан Том Мур збирав кошти для боротьби з Covid-19. Він пообіцяв до свого сотого дня народження пройти 2,5 кілометра без сторонньої допомоги. Всім, хто його підтримує, Мур запропонував пожертвувати гроші для допомоги медикам.

Починаючи з 8 квітня ветеран проходив по 10 кіл навколо свого будинку. Старання британця привернули увагу людей з усього світу. В результаті Том Мур зміг самостійно зібрати більше 33 мільйонів фунтів стерлінгів (1,2 млрд грн).

На 100 день народження Тома Мура люди вирішили подякувати йому за цей вчинок і привітати листівками. До свого ювілею ветеран отримав понад сто тисяч листівок з усього світу, а королева Великобританії Єлизавета II присвятила його в лицарі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях