Військові в М’янмі оголосили про великі перестановки в Кабінеті Міністрів – 24 Новини

Військові в М’янмі оголосили про великі перестановки в Кабінеті Міністрів

Призначено нових голів міністерств та заступників

Через кілька годин після введення надзвичайного стану в країні військові в М’янмі оголосили про великі перестановки в Кабінеті Міністрів. Про це повідомляє “Сіньхуа”. 

В ході перестановок були призначені нові глави 11 міністерств, 24 заступники голів різних міністерств були зняті зі своїх постів. У своєму відеозверненні військові відзначили про призначення нових глав Міністерства закордонних справ, оборони, прикордонної безпеки, планування, фінансів і промисловості, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків.

Крім того, від своїх посад були відсторонені 24 заступники міністрів канцелярії державного радника, канцелярії союзного уряду, планування, фінансів і промисловості, інвестицій і зовнішньоекономічних зв’язків, міжнародного співробітництва, інформації, релігійних справ і культури.

Також наголошується, що канцелярія президента М’янми ввела в країні режим надзвичайного стану строком на один рік, а вся повнота законодавчої, судової та виконавчої влади перейшла до Головнокомандувача Збройних сил країни.

Нагадавши, у М’янмі в ніч на 1 лютого стався військовий переворот. Затримані державний радник Аун Сан Су Чжи, а також президент він Мьін. Перед будівлею мерії головного міста країни Рангуна розміщені десятки солдатів і військова техніка.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях