Влада Ізраїлю буде жорстко штрафувати своїх громадян за відвідування країн з високою захворюваністю COVID-19 – 24 Новини

Влада Ізраїлю буде жорстко штрафувати своїх громадян за відвідування країн з високою захворюваністю COVID-19

Тепер в’їзд в країну з “чорного списку”, буде вважатися кримінальним та адміністративним правопорушенням.

В Ізраїлі, з метою запобігти поширенню небезпечного штаму коронавірусу “Дельта”, ввели високі штрафи, які будуть поширюватися на тих, хто відвідав країни з найвищим рівнем загрози інфікування COVID-19. До таких країн належать: РФ, Аргентина, Бразилія, ПАР, Індія, Мексика.

Відзначається, що тепер в’їзд в країну з “чорного списку”, буде вважатися кримінальним та адміністративним правопорушенням. Покаранням буде штраф в розмірі 5000 шекелів (близько 42 000 гривень). Виняток робиться для тих, хто отримав необхідний дозвіл від комісії з виняткових випадків (Ваадат-Харіга).

Крім цього, з 29 червня набудуть чинності положення, які зобов’язують ізраїльтян, яким понад 16 років, до вильоту з країни заповнити декларацію із зобов’язанням не відвідувати країни з “чорного списку”.

Документ повинен бути підписаний не пізніше, ніж за 24 години до відправлення. В анкеті обов’язково потрібно вказати персональні дані та підписати зобов’язання не відвідувати країни з максимальним ризиком зараження коронавірусом.

Відзначається, що дотримання закону має контролюватися співробітниками прикордонної служби Управління народонаселення та імміграції, а також співробітниками поліції.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях