Волкер запропонував “дорожню карту” політики США по Україні – 24 Новини

Волкер запропонував “дорожню карту” політики США по Україні

Дипломат наголосив на необхідності терміново провести переговори між Байденом і Зеленським

Колишній спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер сформулював своє бачення американської політики в Україні. Йдеться про кроки, які найближчим часом повинна зробити адміністрація Джо Байдена. Документ з пропозиціями 20 лютого опублікував Центр аналізу європейської політики. 

Волкер нагадав, що Байден поговорив з президентом Росії Володимиром Путіним про Україну. Крім того, американський президент провів діалог з 30 світовими лідерами. У зв’язку з цим Волкер пропонує найближчим часом провести переговори між Джозефом Байденом і Володимиром Зеленським.

Крім того, ексспецпредставник Держдепу наполіг продовженні США позиції невизнання анексії Криму.  

“США повинні відновити Стратегічний діалог з Україною з основних питань геостратегічного значення. Зустрічі державного секретаря і міністра оборони США з їхніми українськими колегами двічі на рік поставили це на правильні рейки”, – написав Волкер.

Також Волкер запропонував США надалі наполягати на проведенні глибоких реформ в Україні, вдосконаленні боротьби з корупцією і проведенні кримінальних справ стосовно окремих олігархів. Ще одна пропозиція стосується зміни антимонопольного законодавства в Україні.

“Чинна в Україні антимонопольна комісія неефективна. У ситуації, коли купка людей контролює величезні сегменти економіки, ЗМІ, судову систему, державні галузі, голосування Ради та державне управління, корупція є лише симптомом невдалої системи, а не самою хворобою”, – підкреслив Волкер.

У підсумку він наголосив, що США можуть легко ввести цю дорожню карту. При цьому Курт Волкер попередив, що діяти треба швидко, оскільки сили, що виступають проти неї, вже мобілізуються.

Нагадаємо, кілька днів тому в посольстві США в Києві назвали умову для просування інтеграції України в НАТО та наголосили на необхідності показати прогрес у виконанні окремих реформ. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях