Вперше від часу створення СОТ очолить жінка – 24 Новини

Вперше від часу створення СОТ очолить жінка

Виконувати свої обов’язки вона розпочне з 1 березня

Уперше від часу створення Світової організації торгівлі (СОТ) генеральним директором стане жінка – нігерійка Нгозі Оконджо-Івеала. Про це повідомляє DW. 

Згідно з повідомленням, за її кандидатуру проголосувала Генеральна Рада СОТ під час спеціального засідання у понеділок, 15 лютого. 

Новообрана 66-річна очільниця заявила, що її першочерговим завданням буде швидке подолання економічних і медичних наслідків пандемії COVID-19 і “реалізація політичних заходів, які нам необхідні для того, щоб глобальна економіка знову почала розвиватися”

“Наша організація стикається з великою кількістю проблем, але, працюючи разом, ми можемо колективно зробити СОТ сильнішою, гнучкішою і краще пристосованою до реалій сьогодення”, – наголосила Нгозі Оконджо-Івеала.

Як зазначається, виконувати обов’язки гендиректорки СОТ вона розпочне 1 березня, а термін її повноважень триватиме 31 серпня 2025 року, однак його можуть подовжити.

Слід зауважити, що попередній гендиректор СОТ Роберто Азеведо пішов з посади 31 серпня 2020 року через особисті причини. Він не допрацював рік до кінця свого другого терміну.

Нагадаємо, наприкінці січня стало відомо, що новим генеральним секретарем ПАРЄ вперше стала жінка Деспіна Хатзивасіліу-Цовіліс.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях