Винищувачі НАТО сім разів за тиждень піднімали через російські літаки – 24 Новини

Винищувачі НАТО сім разів за тиждень піднімали через російські літаки

Перехоплення літаків проходило в період з 29 березня по 4 квітня

Винищувачі НАТО сім разів піднімалися в повітря для ідентифікації та супроводу військових літаків Російської Федерації в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем. Про це повідомили у пресслужбі Міноборони Литви.

У більшості випадків авіація НАТО піднімалася в повітря через військові літаки РФ з відключеними транспондерами. Тільки з одиницями вдалося налагодити радіозв’язок.

Найбільшу кількість вильотів – три рази за день – відбулося 31 березня. В той день винищувачі загону повітряного патрулювання перехопили один Іл-20, що летів з Калінінграда на материкову частину Росії з вимкненим бортовим транспондером, підтримуючи радіозв’язок, без плану польоту.

Також винищувачі НАТО перехопили два Су-27, що летіли в та з Калінінграда, без використання бортових транспондерів, без підтримки радіозв’язку і без плану польоту. Військово-повітряні сили НАТО перехопили один Ту-134, який летів з материкової частини Росії в Калінінград з включеним бортовим транспондером, підтримуючи радіозв’язок, без плану польоту.

31 березня винищувачі НАТО перехопили один Іл-20, що летів з материкової частини Росії в Калінінград без використання бортового транспондера, підтримуючи радіозв’язок, і без плану польоту.

Нагадаємо, 16 лютого, Державна прикордонна служба України направила російській стороні лист з вимогою повідомити обставини, що призвели до порушення повітряного простору України російським вертольотом. За цим фактом ДПСУ також негайно поінформувала всі зацікавлені міністерства та відомства.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях