ЄС не буде продовжувати контракти на вакцини AstraZeneca і Johnson & Johnson, – ЗМІ – 24 Новини

ЄС не буде продовжувати контракти на вакцини AstraZeneca і Johnson & Johnson, – ЗМІ

Єврокомісія вирішила не продовжувати контракти на вакцину проти COVID-19 в наступному році з такими компаніями, як AstraZeneca і Johnson & Johnson. Про це повідомила Італійська щоденна газета La Stampa, передає “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

“Європейська комісія, за погодженням з керівниками багатьох країн ЄС, вирішила, що контракти з компаніями, що виробляють (вірусні) вакцини, що діють на поточну годину, не будуть продовжені після закінчення терміну їх дії”, – пише газета.

Натомість Брюссель вважає за краще зосередитися на РНК-вакцинах проти COVID-19 (мРНК), таких як Pfizer і Moderna.

Європейська влада критикувала компанію AstraZeneca щодо недотримання обіцяних обсягів поставок.

Нагадаємо, компанія Johnson & Johnson (Janssen) вирішила відкласти масштабні поставки своєї вакцини від коронавірусу в країни Європи у зв’язку з рішенням регулятора США тимчасово призупинити використання препарату.

У США рекомендували призупинити щеплення вакциною після повідомлень про поодинокі випадки розвитку тромбів у щеплених пацієнтів.

Поява важких випадків тромбозу в осіб, які отримали дозу вакцини AstraZeneca, змусило європейські та французькі органи влади обмежити її використання певними віковими категоріями.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях