ЄС вдвічі збільшить свій внесок в механізм COVAX – 24 Новини

ЄС вдвічі збільшить свій внесок в механізм COVAX

Також буде виділено 100 млн євро гуманітарної допомоги для Африки

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила на засіданні G7, що Євросоюз подвоїть свій внесок у глобальний механізм COVAX до 1 млрд євро. Про це вона написала у своєму Twitter. 

“Ми будемо в безпеці лише тоді, коли увесь світ у безпеці. Як було оголошено в G7, ЄС подвоює свій внесок у COVAX, світову фонд для універсального доступу до вакцин – з 500 до 1 мільярда євро. Поставки розпочнуться найближчим часом. Справжній момент глобальної солідарності”, – йдеться у дописі. 

Окрім цього Урсула фон дер Ляєн заявила, що 100 млн євро гуманітарної допомоги буде надано для розповсюдження вакцинації в Африці.

Це фінансування буде використано на зміцнення систем охорони здоров’я, забезпечення холодних ланцюгів, придбання обладнання та підготовку персоналу.

“Ми будемо працювати з розробниками вакцин для нарощування своїх виробничих потужностей в Африці. Ми також вивчаємо потенційну підтримку для збільшення місцевого виробництва відповідно до ліцензійних угод”, – додала голова Єврокомісії.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, головуючи на саміті G7, заявив про плани держави надати надлишки вакцини від коронавірусу COVID-19 бідним країнам.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях