Єврокомісія розраховує до літа вакцинувати 70% дорослих – 24 Новини

Єврокомісія розраховує до літа вакцинувати 70% дорослих

На цьому тижні лідери країн Євросоюзу повинні обговорити питання прискорення вакцинації, а також введення загального для всього блоку паспорта щеплень проти коронавірусу

Єврокомісія хоче, щоб в наступні кілька місяців в країнах Євросоюзу були вакциновані 70% дорослого населення. Про це повідомляє DW.

“Наша мета – вакцинувати до літа 70% нашого дорослого населення. Це може стати поворотним моментом у нашій боротьбі з вірусом”, – заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен.

Водночас Єврокомісія застерігає уряди країн щодо трьох нових особливо заразних варіантів коронавірусу.

“Якщо ми не будемо зараз діяти рішуче, ми не зможемо зменшити ризик третьої, ймовірно, ще більш жорсткої хвилі інфекції”, – зазначила єврокомісар з питань охорони здоров’я Стелла Кіріакідес.

Дефіцит вакцини незабаром планується подолати і до березня щеплення повинні зробити 80% людей старше 80 років і 80% медичного персоналу.

Відзначається, що станом на 19 січня в Євросоюзі в цілому померло 400 тис. осіб, у яких діагностували зараження коронавірусу. 21 січня лідери ЄС на саміті у відеоформаті мають обговорити прискорення вакцинації проти коронавірусу. Також має бути піднято питання введення спільного паспорта щеплень і пільг для вакцинованих. Єврокомісія наполягає на введенні до кінця січня єдиного для всього ЄС сертифіката щеплень. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях