Євросоюз перевів годинники, 8 країн перейшли на “московський час” – 24 Новини

Євросоюз перевів годинники, 8 країн перейшли на “московський час”

Зараз у ЄС розраховують, що останні переведення час відбудуться у 2022 році

Всі 27 держав-членів ЄС в ніч на 28 березня перевели годинники на так званий “літній час”, попри наявність згоди про те, що від переведення треба відмовлятися. Про це повідомляє  “Європейська правда”.

Принципове рішення про те, що Євросоюз відмовиться від переведення стрілок на “літній” та “зимовий” час, було ухвалене ще у 2018 році. Тоді звучало очікування, що 2019 рік стане останнім коли держави ЄС будуть змінювати часовий пояс двічі на рік. Для цього усі столиці мали обрати, на якому часі вони залишаються – кожна держава мала обрати між “постійним літнім” та “постійним зимовим” часом.

Втім, дебати про це, а також ухвалення відповідних рішень затягнулися. Зараз у ЄС розраховують, що останні переведення час відбудуться у 2022 році.

Наразі час 8 держав ЄС синхронізований з українським. У ніч на неділю вони перевели годинники на часовий пояс “Грінвіч+3”, тобто той самий, який політики у Києві іноді називають “московським часом”. Це Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Болгарія, Греція та Кіпр.

Очікуються, що після скасування переведення більшість з них лишиться на літньому поясі на постійних засадах.

Новини за темою: Літній чи зимовий: Чому та коли Україна може перейти на єдиний час

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким передбачалося скасування переходу на літній час.

У профільному комітеті звертали увагу, що якщо закон набере чинності до останньої неділі березня, то Україна залишиться на “зимовому” часі. За основу Рада прийняла його на початку березня.

Втім, минулого тижня під час позачергового засідання Верховна Рада відправила на доопрацювання до другого читання законопроєкт, який передбачає скасування в Україні переходу з літнього на зимовий час і навпаки. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях