Євросоюз планує почати переговори щодо закупівлі російської вакцини “Супутник V”, – Reuters – 24 Новини

Євросоюз планує почати переговори щодо закупівлі російської вакцини “Супутник V”, – Reuters

Уряди країн Євросоюзу розглядають можливість початку переговорів з розробниками російської вакцини “Супутник V”. Для початку процесу будуть потрібні запити від чотирьох країн ЄС. Про це з посиланням на політичні та дипломатичні джерела в ЄС повідомляє агентство Reuters.

Угорщина і Словаччина вже купили російську вакцину, Чеська Республіка зацікавлена в покупці. Офіційний представник ЄС заявив, що Італія розглядає можливість використання найбільшого в країні біореактора з виробництва вакцин на заводі ReiThera недалеко від Риму для виробництва “Супутник V”.

Брюссель критикували за повільне розгортання вакцини в той час, коли колишній член Блоку Великобританія послаблює обмеження, оскільки програма вакцинації там набирає обертів. Італія посилює ізоляцію, лікарні в районі Парижа близькі до переповнення, а Німеччина попередила про третю хвилю.

ЄС підписав угоди з шістьма західними виробниками вакцин і почав переговори ще з двома. На даний момент він схвалив чотири вакцини, але збої у виробництві сповільнили його кампанію з вакцинації, і деякі держави-члени шукають свої власні рішення.

“Якби “Супутник V” потрапив в арсенал вакцин ЄС, це стало б дипломатичним тріумфом для Росії, чия торгівля з блоком протягом багатьох років стримувалася санкціями через анексію Криму та інтервенцію на сході України. Це також може призвести до поділу блоку на держави, які категорично проти того, щоб дати здобути Москві якусь перемогу, і тими, хто виступає за демонстрацію того, що Брюссель може співпрацювати з Кремлем”, – пише Reuters.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях