16-річного хлопця, який “зіганув” на День перемоги, не покарали навіть штрафом – поліція – 24 Новини

16-річного хлопця, який “зіганув” на День перемоги, не покарали навіть штрафом – поліція

Як виявилося, співробітники управління патрульної поліції Києва не складали матеріали справ про адміністративні правопорушення за цим епізодом, хоча й заявляли про це.

16-річного хлопця не покарали за використання нацистського вітання 9 травня у Києві. Принаймні, так розповіли у Нацполіції у відповідь на запит редакції APnews.

Нагадаємо, 9 травня на День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні під час акції біля парку Вічної Слави хлопець “зіганув” ветерану, що проходив поруч. Такі його дії були зафіксовані на камеру та викликали обурення суспільства.https://t.me/apnewsua/9891?embed=1

Тоді ж на офіційній сторінці Міністерства внутрішніх справ опублікували повідомлення, що порушника встановили – ним виявився 16-річний хлопець. У повідомленні було вказано, що “київські поліцейські склали на нього адмінпротокол за ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення”.

16-річного хлопця, який "зіганув" на День перемоги, не покарали навіть штрафом - поліція

Після цього наша редакція звернулась до Нацполіції з проханням пояснити, чому дії порушника кваліфікували як дрібне хуліганство – за що світить штраф, а не як “використання забороненої символіки” – що є вже кримінальним порушенням та карається позбавленням волі.

Проте у відповідь нам повідомили, що працівниками управління патрульної поліції у Києві матеріали справ навіть про адміністративні правопорушення з приводу зазначених подій 9 травня 2021 року не складались.

16-річного хлопця, який "зіганув" на День перемоги, не покарали навіть штрафом - поліція

“Інформуємо, що відповідно до наявних станом на 17.05.2021 даних підсистеми “Адмінпрактика” інформаційно-телекомунікаційної системи “Інформаційний портал Нацполіції України” працівниками управління патрульної поліції у місті Києві матеріали справ про адміністративні правопорушення з приводу зазначених подій 09.05.2021 не складались”, – йдеться у повідомленні.

Інших коментарів щодо інциденту правоохоронці не надали. З усього вищевикладеного стає зрозуміло, що хлопця “покарали” тільки на словах, а сам він (чи його батьки) навіть штрафу не заплатили.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях