Благовіщення Пресвятої Богородиці 2021: дата святкування і найважливіші традиції – 24 Новини

Благовіщення Пресвятої Богородиці 2021: дата святкування і найважливіші традиції

Всі православні віруючі знають, що Благовіщення Пресвятої Богородиці належить до одного з найбільш важливих і великих релігійних свят. Відзначають його в самий розпал Великого посту.

Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці відзначають на честь дня, коли архангел Гавриїл приніс благу звістку Діві Марії, що незабаром вона народить сина Божого. В 2021 році неперехідне двунадесятих свят відзначатимуть 7 квітня, рівно через дев’ять місяців святкується Різдво Христове.

Найчастіше Благовіщення святкують два дні – день предпраздненства і день попраздненства. В 2021-му році церква відзначатиме його лише один день, оскільки дата Благовіщення збіглася з Великою суботою.

Згідно з біблійними переказами, Марія з дня свого народження була обіцяна Богові. Дівчина виховувалася в храмі, а коли прийшов час виходити заміж, вона навідріз відмовилася. Тоді первосвященик обручив дівчину з благочестивим чоловіком – Йосипом з Назарета, який став для неї зберігачем.

Благовіщення Пресвятої Богородиці 2021: дата святкування і найважливіші традиції

Через кілька місяців після обряду заручення до Діві Марії явився архангел Гавриїл з звісткою про те, що саме вона знайшла найбільшу благодать – стати Матір’ю Сина Божого.

У народі свято Благовіщення особливо важливе, люди говорили, що в цей день «птах гнізда не в’є, дівчина коси не плете». Заборонялося в цей день виконувати будь-яку фізичну роботу, займатися рукоділлям і прибиранням. З самого ранку слід піти в храм, відстояти службу і помолитися за здоров’я всіх рідних і близьких.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях