Чаус – і підозрюваний, і потерпілий: Офіс генпрокурора намагається “помирити” НАБУ і СБУ – 24 Новини

Чаус – і підозрюваний, і потерпілий: Офіс генпрокурора намагається “помирити” НАБУ і СБУ

При цьому, в ОГП заявили, що до них не зверталася жодна зі сторін щодо зміни підслідності одного із проваджень.

Офіс генерального прокурора працює над “забезпеченням ефективної комунікації” Національного антикорупційного бюро та Службою безпеки під час розслідувань щодо екс-судді Миколи Чауса.

Про це прес-служба Офісу генпрокурора повідомила УП.

Нагадаємо, колишній суддя Микола Чаус проходить по двох справах – підозрюваний у справі про хабар (розслідує НАБУ) та як потерпілий у справі про викрадення (розслідує СБУ).

Крім того, в Офісі генпрокурора повідомили, що до них не зверталися стосовно зміни підслідності в будь-якому із проваджень.

“Різні процесуальні статуси цієї особи в кримінальних провадженнях не є взаємовиключними та не можуть впливати на хід розслідування цих проваджень. Офіс генпрокурора вживає заходів задля забезпечення ефективної комунікації органів досудового розслідування для реалізації неухильного виконання всіх рішень слідчих та судів, спрямованих на всебічне повне та неупереджене дослідження обставин обох кримінальних проваджень”, – заявили в ОГП.

Там стверджують, що 30 липня на гарячу лінію служби звернулася особа, яка повідомила, що до однієї з селищних рад Вінницької області прибув чоловік, який представився Миколою Чаусом, і попросив викликати саме співробітників СБУ.

У п’ятницю, 30 липня, коли стало відомо, що Чауса везуть до Києва співробітники СБУ, НАБУ публічно почало вимагати передати екс-суддю їх детективам. Коли прохання не було виконано, співробітники НАБУ влаштували справжню погоню за машиною СБУ в столиці.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях