До будинку мера Києва Кличко прийшли силовики зі зброєю та в шоломах – 24 Новини

До будинку мера Києва Кличко прийшли силовики зі зброєю та в шоломах

Прес-секретар Кличко Оксана Зинов’єва заявила, що обшуків зараз немає.

Група озброєних людей під’їхала до будинку на вулиці Богдана Хмельницького в Києві, де живе мер столиці Віталій Кличко. Про це повідомляє APnews.

На момент прибуття правоохоронців Кличко був на тренуванні, тому розминувся з ними. У квартиру мера ніхто не заходив.

Прес-секретар Кличко Оксана Зінов’єва в ефірі “Україна 24” заявила, що обшуків на цю мить немає, а в під’їзд “зайшли невідомі люди”.

За словами самого Кличка, невідомі люди увірвалися в під’їзд. Він вказав, що ці люди постояли трохи, а потім пішли. Мер запевнив, що готовий співпрацювати, якщо це необхідно

Також столичний голова запросив журналістів до своєї квартири, де зараз проходить частковий ремонт. Кличко запропонував пригостити всіх сніданком або чаєм.

У свою чергу правоохоронці журналістам повідомили, що приїхали не через обшуки у мера Києва, а у квартирі двома поверхами нижче, яка здається.

Як раніше повідомляв APnews, правоохоронці провели ряд обшуків в комунальних підприємствах, департаментах КМДА і підрядних компаніях по фату привласнення бюджетних коштів та ухилення від сплати податків. Спочатку правоохоронці прийшли з обшуками в офіс Комунального підприємства “Спецжитлофонд” КМДА в рамках розслідування розкрадання більш ніж 10 мільйонів гривень. Правоохоронці повідомили про підозру у привласненні понад 13 мільйонів гривень колишньому директору одного з департаментів Київської міської державної адміністрації шести його поплічникам. Пізніше Київська міська прокуратура спільно з ГУ Державної фіскальної служби України проводить обшук в офісному приміщенні КП “Київський метрополітен”. Обшуки тривають в рамках справи про ухилення від сплати податків при будівництві лінії метро на Виноградар.

Після всіх обшуків Кличко записав чергове звернення на тему того як Офіс президента його гнобить кримінальними справами.

“Скажу одне: ви (Банкова – Ред.) Зараз провертаєте ту ж схему, що робив Янукович з Черновецьким. Але врахуйте, будь ласка: я вам – не Черновецький! А ось ви – таки наступники Януковича! Пам’ятайте, де він зараз?” – заявив мер


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях