Екс-нардеп Звягільський помер у реанімації через COVID-19 – 24 Новини

Екс-нардеп Звягільський помер у реанімації через COVID-19

У політика розвинулися ускладнення через коронавірус.

Народний депутат України І-VIII скликань Верховної Ради України Юхим Звягільський помер. Життя політика забрали ускладнення, спричинені COVID-19.

За його словами, Звягільський помер кілька годин тому в Інституті серця.

“Кілька годин тому в інституті серця від ускладнень, викликаних COVID-19 на 88 році життя, помер Юхим Леонідович Звягільський – український політичний та громадський діяч, народний депутат України 1-го, 2-го, 3-го, 4-го, 5-го, 6-го, 7-го та 8-го скликань, Герой України, виконуючий обов’язки прем’єр-міністра України з вересня 1993 по липень 1994 року, кандидат технічних наук, професор”, – повідомив Мосійчук.

Крім того, Звягільський має звання Героя України. Сам – родом із Донбасу, народився у Донецьку. З листопада 1979-го по листопад 1992-го – директором легендарної та сумнозвісної Шахти ім. Засядька. Також він став одним із співзасновників “Партії регіонів”.

4 листопада стало відомо, що Звягільського помістили до реанімації Інституту серця. Екс-нардеп важко переносив коронавірус, у нього розвинулася низка ускладнень, але його стан був стабільним.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях