Герой сучасності: український матрос підірвав міст разом з собою, щоб зупинити танки РФ – 24 Новини

Герой сучасності: український матрос підірвав міст разом з собою, щоб зупинити танки РФ

Військовий не встиг залишити міст.

Російська Федерація другий день поспіль атакує Україну на багатьох напрямках. Військові гідно тримають оборону та ризикують власним життям задля безпеки України. Особливо гаряче було на Кримському перешийок, де одним із перших ворога зустрів окремий батальйон морської піхоти. Щоб зупинити просування танкової колони, було прийнято рішення на підрив Генічеського автомобільного мосту. 

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

“Виконати цю задачу визвався інженер окремого батальйону матрос Скакун Віталій Володимирович. Міст було заміновано, але відійти звідти він не встиг. За словами побратимів Віталій вийшов на зв’язок, та повідомив про те, що підриває міст. Одразу ж пролунав вибух. Наш побратим загинув. Його героїчний вчинок значно уповільнив просування ворога, що дало змогу підрозділу передислокуватись та організувати оборону”, – йдеться у повідомленні.

Командування морської піхоти буде клопотати перед вищим командуванням про присвоєння матросу Скакуну Віталію державної нагороди.

“Російські окупанти, знайте, під вашими ногами горітиме земля! Ми битимемося поки живемо! І поки живі будемо битися”, – зазначили у Генштабі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях