Кабмін запропонував замінити газ дровами, щоб заощадити на опаленні – 24 Новини

Кабмін запропонував замінити газ дровами, щоб заощадити на опаленні

Кабінет міністрів України пропонує нововведення, яке повинне дозволити знизити тарифи на опалення до 10 відсотків. Замість блакитного палива пропонують нарощувати частку дров у виробництві електричної і теплової енергії.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості зареєстрував законопроект, який дає можливість збільшити частку твердого біопалива (дров) в процесі вироблення теплової та електричної енергії. Згідно з підрахунками Міненерго, нововведення призведе до зниження тарифів на газ на 10%.

У законопроекті, текст якого з’явився на сайті відомства, пропонують підприємства, які замість газу на виробничих потужностях спалюють виключно дрова (біопаливо), звільнити від податку на викиди вуглекислого газу (СО2).

Як відомо, всі виробники теплової та електричної енергії, які використовують вугілля, газ, дрова або торф, сплачують екологічний податок за викиди вуглекислого газу в атмосферу в розмірі 10 гривень за кожну тонну. Якщо новий законопроект Кабміну буде прийнятий, то виробники тепла, використовують біопаливо, від сплати даного податку будуть звільнені, а це, за задумом авторів законопроекту, призведе до зниження тарифів на тепло.

Кабмін запропонував замінити газ дровами, щоб заощадити на опаленні

У Міненерго нагадали про прийняту постанову ООН про те, що біопаливо вважається CO2-нейтральним, оскільки в період зростання дерево поглинає стільки вуглекислого газу, скільки його виділяється при згорянні.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях