Корнієнко заявив, що в Раді під місцем опозиційного нардепа знайшли п’ятикілограмовий “пакетик” сирої картоплі – 24 Новини

Корнієнко заявив, що в Раді під місцем опозиційного нардепа знайшли п’ятикілограмовий “пакетик” сирої картоплі

Кому належала картопля, Корнієнко уточнювати не став.

У залі Верховної Ради вдалося виявити одну з найнезвичайніших знахідок – “пакетик” із п’ятьма кілограмами сирої картоплі. Він лежав під місцем одного з опозиційних народних депутатів.

Про це у кулуарах ВР журналістам розповів перший заступник голови Ради Олександр Корнієнко.

Корнієнко уточнив, що це була не картопля фрі, а звичайна сира, додавши, що, можливо, комусь із нардепів пакет передала бабуся.

“Це просто непублічні речі, але у нас служба нашого апарату та УДО знаходять час від часу якісь незрозумілі предмети, незрозуміло, яке відношення вони мають до сесійного процесу. Наприклад, нещодавно такий пакетик картоплі знайшли – але не картопля фрі, а така “картопля” десь кілограм 5, сира. Може, комусь бабуся передала”, – сказав Корнієнко.

Він уточнив, що пакет знаходився під місцем одного опозиційного депутата, десь “ззаду”. Ім’я заступник голови ВР уточнювати не став.

Крім того, Корнієнко зауважив, картопля була свіжою, тому він запитав, як її можна політично використати. Адже свіжою картоплею, на відміну від гнилої, у свого опонента не кинеш.

“Я просто як людина з медійним досвідом і політтехнолог, я собі уявив, якби вона була гнила, її можна було б кинути в якогось доповідача, або в уряд. Але звичайна картопля – як її можна політично використати?” – поцікавився Корнієнко.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях