Кожен буде стежити за кожним: фіксувати порушення ПДР зможуть водії – 24 Новини

Кожен буде стежити за кожним: фіксувати порушення ПДР зможуть водії

В Україні кожен мобільний телефон в майбутньому зможе використовуватися для фіксації порушень ПДР. Впровадження такої можливості вивчають народні депутати, сказав заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Він зазначив, що якщо кожен український водій отримає можливість за допомогою свого телефону фіксувати порушення ПДР, то “на дорогах України будуть мільйони камер, і кожен буде спостерігати за кожним”. Це, на його думку, призведе до зниження кількості ДТП.

Правоохоронці планують стимулювати водіїв, щоб вони стежили один за одним. Для цього водії, які будуть повідомляти про порушення інших (для відправки відео в поліцію досить натиснути на екран телефону), будуть отримувати 10% з розміру штрафу.

Виплати планують виплачувати на банківські картки. З огляду на те, що розміри штрафів збільшилися, така можливість заробити може здатися привабливою деяким водіям.

Раніше повідомлялося, що українська поліція отримала перші чотири кросовера Skoda Kodiaq, які будуть використовуватися як фантомні поліцейські патрулі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях