“Красиві хлопці“: Віталій Кличко показав рідкісне фото з братом та синами – 24 Новини

“Красиві хлопці“: Віталій Кличко показав рідкісне фото з братом та синами

Віталій Кличко рідко ділиться сімейними фото та відео зі своїми підписниками, а тим більше зрідка тішить знімками з братом. Але напередодні новорічних свят мер Києва вирішив привести у захват фанатів.

В особистому акаунті в Інстаграм 50-річний Віталій Кличко опублікував рідкісну спільну фотографію зі своїм 45-річним братом Володимиром, та двома дорослими синами: 21-річним Єгором-Денієлом та 16-річним Максимом.

“Два покоління братів. Вітаємо з прийдешніми святами!” – зазначив Віталій Кличко у публікації.

Хлопчики привели шанувальників у захваті. Як зазначив раніше мер Києва, його молодший син уже його переріс. У 16-річному віці зріст Максима становить 216 сантиметрів, що дозволило йому зарекомендувати себе у баскетболі.

“Красавчики”, “Гіганти”, “Всі красені”, “Ось це красені”, “Які красиві та великі хлопці”, “Сини виросли. Скоро третє покоління братів виглядайте”, “У порядку такі хлопці”, “Машини”, “Настав час, коли ви зменшуєтеся в розмірах”, – пишуть фоловери.

Наскільки відомо, старший син київського градоначальника вступає до аспірантури та планує займатися бізнесом. Його молодший син навчається у Великій Британії, де грає в баскетбольній команді Кембріджа. А ось єдина донька Кличка вивчає психологію у Голландії.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях