Київ створює штаб тероборони на випадок “найгіршого сценарію” через РФ – Кличко – 24 Новини

Київ створює штаб тероборони на випадок “найгіршого сценарію” через РФ – Кличко

У Києві на сьогодні понад 500 об’єктів критичної інфраструктури і їх захист потребує особливої уваги, наголосив мер.

У Києві створюють штаб територіальної оборони. Відповідна система тероборони столиці має бути розгорнута найближчим часом.

На сьогодні триває набір резервістів до бригади територіальної оборони Києва. Вже на січень-місяць заплановане проведення командно-штабних навчань.

Мер столиці Віталій Кличко провів безпекову нараду за своїми заступниками, керівниками Департаменту муніципальної безпеки, бригади територіальної оборони столиці, прокуратури та СБУ Києва, представниками Головного командування Збройних сил України, поліції столиці.

За словами міського голови, у Києві на сьогодні понад 500 об’єктів критичної інфраструктури і їх захист потребує особливої уваги.

Наголошується, що у разі оголошення надзвичайної ситуації у столиці, ці об’єкти візьмуть під охорону Нацполіція, військові та підрозділи тероборони.

“Заяви і погрози Росії, скупчення військ агресора на кордонах нашої держави спонукають нас підготуватися до різних можливих сценаріїв подій. Зокрема, й до найгіршого. У нас має бути чіткий план дій у критичній ситуації, відпрацьовані координація і дії всіх служб та структурних підрозділів”, -наголосив Віталій Кличко.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях