Monobank блокуватиме списання коштів за підписки на популярні сайти – 24 Новини

Monobank блокуватиме списання коштів за підписки на популярні сайти

В оновленому мобільному додатку monobank користувачі зможуть скасувати автоматичне списання коштів з сервісів Netflix, Uber? Megogo та інших платних програм.

Тепер користувачі monobank зможуть заблокувати списання коштів з усіх сервісів, не скасовуючи при цьому переплату на платні сайти. Сервіси можуть накопичувати заборгованість і списати все, коли ви знову почнете користуватися їхніми послугами. Переглянути перелік підписок можна у меню мобільного додатку в розділі “Інші платежі” – “Онлайн-платежі”.

Це не єдиний приємний сюрприз для клієнтів monobank. З оновленням через мобільний додаток monobank можна буде надсилати гроші в подарунок. До переказу можна обрати особливу анімацію та додати коментар.

В оновленому мобільному додатку monobank з’явилася функція поповнення номерів закордонних операторів (145 країн і 714 операторів), можливість налаштувати регулярне поповнення депозитів і додавати індивідуальні назви розміщених депозитів.

Оновлення вже доступне для користувачів інтернет-банкінгу на Android, а користувачі iOS познайомляться з новими функціями вже протягом цього тижня.

Нагадаємо, що оформити картку monobank можна встановивши додаток на свій смартфон. Після цього вам надішлють картку на вказану адресу, а після її активації клієнт отримає 50 грн на рахунок кешбека.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях