На автобанах хочуть обмежити максимальну швидкість – 24 Новини

На автобанах хочуть обмежити максимальну швидкість

У Німеччині знову заговорили про обмеження швидкості на автобанах. Це сталося після федеральних виборів, на яких перемогу здобула партія соціал-демократів (СДПН).

Прихильники обмеження швидкості на німецьких автобанах стверджують, що такий крок дозволить знизити в Німеччині рівень викидів СО2 на 2 мільйони тонн на рік. І партія СДПН вважає, що таке обмеження потрібно ввести.

Раніше в Німеччині вже піднімали питання про обмеження швидкості, але тоді знайшлося багато супротивників. Наприклад, проти був загальний автомобільний клуб ADAC, який є найбільшою організацією, яка об’єднує німецький автомобілістів. ADAC тоді говорив, що кількість ДТП і смертей на автобанах Німеччини таке ж, як в країнах з аналогічною дорожньою інфраструктурою.

Тепер ADAC не проти того, щоб на автобанах ввели обмеження швидкості. Крім того, згідно з опитуваннями, зараз близько 50% німецьких водіїв згодні, щоб на автобанах ввели обмеження по швидкості.

Зараз в Німеччині ведуться активні переговори між політиками і громадськими організаціями про обмеження швидкості на автобанах. Схоже, німецьким водіям скоро доведеться забути про високі швидкості.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях