На батьківщині Зеленського розвалилося відділення “Укрпошти”, відремонтувати його не допомогли мільярдні доходи компанії – 24 Новини

На батьківщині Зеленського розвалилося відділення “Укрпошти”, відремонтувати його не допомогли мільярдні доходи компанії

Не допомагають відремонтувати поштове відділення ні мільярдні доходи компанії, ні зарплата Смілянського у 836 000 гривень на місяць.

Відділення державної компанії “Укрпошта” у Кривому Розі буквально розвалюється на очах – вікна розмальовані графіті,і двері тримаються “на соплях”, а у найближчій місцевості замість асфальту під ногами болото, передає APnews.

Не допомагають виправити ситуацію ні мільярдні доходи компанії, які у 2020 році склали 9,2 мільярди гривень, ні величезна зарплата гендиректора Ігоря Смілянського у розмірі 836 000 гривень на місяць (понад 10 мільйонів гривень на рік). Глянувши на відділення 65 у Кривому Розі, який, до слова, є рідним містом президента України Володимира Зеленського, важко повірити у мільярдні прибутки “Укрпошти”.

На перший погляд відділення взагалі не схоже саме на себе. Щонайменше, вивіска з традиційним логотипом компанії просто відсутня.

Мало того, що будівля давно “забула”, що таке капремонт і перебуває у вкрай занедбаному стані, так іще й вікна і двері помальовані фарбою. Довкола відділення “Укрпошти” земля не заасфальтована – лише доріжка, що веде прямо до дверей. Там, де немає асфальту – є болото.

Підкреслимо, що у запланованих витратах компанії зазначається, що “Укрпошта” планує у 2021 році витратити понад 11,5 мільярдів гривень. Що стосується доходу, то за 2020 рік “Укрпошта” отримала 9,2 мільярди гривень.

На батьківщині Зеленського розвалилося відділення "Укрпошти", відремонтувати  його не допомогли мільярдні доходи компанії

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях