На білоруському ТБ відзначилися новою маячнею про Україну: “народ лазить по смітниках” – 24 Новини

На білоруському ТБ відзначилися новою маячнею про Україну: “народ лазить по смітниках”

Журналістка Юлія Артюх, яка працює на білоруському державному телеканалі “СТВ” потрапила в базу “Миротворця”. Приводом стали її антиукраїнські висловлювання.

Про це йдеться на сайті “Миротворця”.

Артюх в ефірі білоруського ТБ говорила, що “Україна – це не процвітаюча країна, а загинається від злиднів”, а “народ лазить по смітниках у пошуках їжі”. Крім того, вона брала участь в пропагандистських заходах проти України.

На білоруському ТБ відзначилися новою маячнею про Україну: "народ лазить по смітниках"

Додамо, що в 2020 році Артюх знімалася в постановочних телесюжетах “за Лукашенка” і давала коментарі, де її вказували як багатодітну матір і дружину офіцера.

Нагадаємо, у базу “Миротворця” потрапила відома українська актриса і модель Ліза Василенко після того, як вирішила переїхати до Москви. Вона зізналася, що, коли вона поїхала працювати в Росію, то її шанувальники відреагували на це по-різному.

При цьому вона прямо назвала українських патріотів “тупими”. Крім того, актриса додала, що в Росії набагато більше можливостей для розвитку і краще “здохнути там, ніж в Україні”.

“Мене дуже бісить ця мова, особливо її звучання від інших людей”, – говорила блогерша.

Пізніше вона вибачилася за образу української мови. За її словами, її спонукала записати цинічне відео образа на критику її вимови з боку інших – мовляв, це була така реакція.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях